Tehergépkocsi vezető (Esztergom)

Stabil hátterű cégünkhöz, hosszútávra keresünk megbízható és felelősségteljes Tehergépkocsi-vezetőt esztergomi indulással.

Feladatok

  • Belföldi szállítási feladatok elvégzése a fuvarszervező utasításainak megfelelően
  • A rábízott tehergépkocsi rendeltetésszerű használata és karbantartása

Szakmai elvárások

  • Belföldi fuvarozásban szerzett vezetési tapasztalat,
  • C kategóriás jogosítvány,
  • PÁV II. alkalmassági igazolás,
  • ADR bizonyítvány,
  • Gépjárművezetői képesítési igazolvány (GKI kártya), digitális sofőrkártya
  • Építőgépkezelői jogosítvány előny, a következő gépcsoportok valamelyikére: 4374 – konténeremelők, 4213 – gépjármű emelő hátfalak

Személyiségbeli elvárások

  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés.

Mit ajánlunk

  • Versenyképes bérezés
  • Jól összeszokott, dinamikus csapat
  • Hosszútávon stabil munkahely

Állás adatai

Állás azonosító: K-842
Pozíció pontos megnevezés: Tehergépkocsi vezető (Esztergom)
Munkavégzés helye: Esztergom
Szakterület: tehergépkocsi vezető
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Tehergépkocsi vezető (Esztergom)