Projekt ügyintéző

Műszaki középfokú végzettséggel vagy friss műszaki diplomával várjuk jelentkezésedet! Környezetvédelmi kivitelezési és kármentesítési feladatokra specializálódott magas- és mélyépítésben több évtizedes tapasztalattal rendelkező stabil cég, a Terra-Log Mélyépítő Kft. keres határozatlan idejű munkavégzésre új kollégát

Feladatok

  • Friss műszaki végzettséggel nálunk megtanulhatod a szakmát!
  • Lendületes csapatunkban gyakorlati tudásra teszel szert a projekt kivitelezés teljes folyamatában az alapoktól a megvalósulásig tapasztalt szakembereink vezetésével.
  • Ha most vetnéd bele magad a munka pörgős világába, akkor itt a helyed!
  • Feladatok:
  • Projekt kivitelezés az alapoktól: a projekt adminisztráció támogatása, a kivitelezésekkel kapcsolatos dokumentáció kezelése, rendszerezése, illetve részvétel a projekt dokumentáció napra készen tartásában
  • A projektekkel kapcsolatos autós ügyintézés (beszerzés, postázás) ellátása Budapesten és országosan a projekthelyszínek és a központunk között
  • Tárgyi eszköz leltár kezelése

Szakmai elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség vagy felsőfokú műszaki tanulmányok
  • B kategóriás vezetői engedély
  • MS Office (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete.

Személyiségbeli elvárások

  • Jó szervezőkészség, rátermettség, önállóság, megbízhatóság

Mit ajánlunk

  • Határozatlan idejű szerződés, azonnali kezdés
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Bejelentett, versenyképes fizetés
  • Azonnali kezdés

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Műszaki területen szerzett végzettség vagy tapasztalat

Állás adatai

Állás azonosító: B-885
Pozíció pontos megnevezés: Projekt ügyintéző
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: adminisztráció
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Projekt ügyintéző