Projekt központi adminisztrátor

A környezetvédelmi beruházások lebonyolításával foglalkozó csapatunkba keresünk Projekt központi adminisztrátort, kivitelezési projekt adminisztrációban szerzett tapasztalattal Régóta együtt dolgozó kollégák közé bővülő csapatunkba keresünk, olyan tapasztalt új munkatársat, aki gyorsan felveszi a ritmust és leveszi az adminisztráció terheit a projektvezető válláról. Gyors, pontos, proaktív munkájával segíti a mindennapi munkavégzést.

Feladatok

  • Feladatod lesz a cég napi adminisztrációjával kapcsolatos teljes körű dokumentáció kezelése, rendszerezése, naprakészen tartása.
  • Sokat dolgozol majd szerződésekkel: árajánlat bekérésektől kezdve, az előkészítésén át teljesítési igazolások készítéséig mindenért Te felelsz.
  • Folyamatosan kommunikálsz majd szóban és írásban egyaránt a belső és külső partnerekkel
  • Fontos, hogy legyen számlakezelési tapasztalatod, ellenőrzési és könyvelés előkészítési feladatokban.

Szakmai elvárások

  • Rendelkezel középfokú végzettséggel, és 3-5 éves tapasztalattal a fenti feladatokban.
  • Komplex tevékenységünk miatt nagy előny, ha középfokú végzettséged kiegészül műszaki vagy pénzügyi tanulmányokkal vagy tapasztalattal.
  • Ismered és rutinosan kezeled az MS Office-t (Word, Excel, Outlook) – és nem ijedsz meg egy több ezer soros Excel tábla láttán.

Személyiségbeli elvárások

  • Szoros határidőkkel dolgozunk, ezért önállóan és csapatban is fontos a hatékony, pontos, precíz munkavégzés.
  • Igazi csapatjátékost keresünk, aki összetartja a projekt teljes háttér adminisztrációját.

Mit ajánlunk

  • Jól felépített, komoly szakmai múlttal és tudással rendelkező csapatunk kész átadni tudását, lesz, aki betanít és mentorál a munkád során.
  • Budapest – XII. kerület, a Déli pályaudvartól pár perc alatt BKV-vel megközelíthető. Ha autóval jössz, könnyen és ingyenesen parkolhatsz.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Mivel kármentesítési és építési feladatokon dolgozunk, ezért külön értékeljük, ha dolgoztál már kivitelezési projekt adminisztrációban.

Állás adatai

Állás azonosító: B-840
Pozíció pontos megnevezés: Projekt központi adminisztrátor
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: adminisztráció
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Projekt központi adminisztrátor