HR GENERALISTA

Országosan működő cégcsoportunkhoz keresünk HR GENERALISTA kollégát tatai irodánkba

Feladatok

  • 4 fős HR csapat tagjaként a munkaerő toborzás-kiválasztással kapcsolatos feladatok ellátása a cégcsoporton belül
  • Önéletrajzok előszűrése, interjúk szervezése és vezetése
  • Kapcsolattartás a szakmai vezetőkkel, jelöltekkel és munkaerő-közvetítő cégekkel
  • Be- és kiléptetéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Külső és belső szabályozóknak megfelelő munkaügyi nyilvántartás és dokumentáció kezelése
  • Teljesítmény értékelési rendszer működtetése
  • Képzések szervezése, koordinálása
  • Részvétel a céges rendezvények szervezésében
  • A cégcsoport foglalkozás-egészségügyi rendszerének működtetése

Szakmai elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • Nexon programok ismerete előnyt jelent
  • B kategóriás vezetői engedély és vezetési gyakorlat; esetenként hajlandóság a telephelyekre történő utazásra

Állás adatai

Állás azonosító: B-690
Pozíció pontos megnevezés: HR GENERALISTA
Munkavégzés helye: Tata
Szakterület: HR – bérszámfejtés
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: HR GENERALISTA