Gyakornoki program

Az Envirotis Holding magyar tulajdonú, 30 éve tevékenykedő cégcsoport, amely vezető szerepet tölt be a magyar környezetvédelmi piacon ipari hulladékok kezelése és újrahasznosítása, valamint a környezeti kármentesítés területén. Tevékenységünket a fenntartható fejlődés, körforgásos gazdálkodás jegyében végezzük. Ha Te is részese szeretnél lenni sikereinknek, jelentkezz! Cégcsoportunktól a Terra-Log Mélyépítő Kft. részt vesz a Kék bolygó Alapítvány Környezetvédelmi és Vízügyi Gyakornoki Programjában. Erről bővebb információkat itt olvashatsz: https://kekbolygoalapitvany.hu/osztondij-es-gyakornoki-programok/gyakornoki-program/

Feladatok

  • Az Envirotis Holding cégcsoport Gyakornoki lehetőséget hirdet, melynek révén bepillantást nyerhetsz a szakmai munkába, majd aktív szerepet vállalhatsz egy terület munkájában.
  • A Gyakornoki munka remek fejlődési, kapcsolatépítési és előrelépési lehetőséget is jelenthet számodra.
  • A gyakornoki idő során a cégcsoport tevékenységéhez kötődő munkafolyamatokban szerezhetsz jártasságot, mely önállóságot, ugyanakkor csapatmunkát igényel.

Szakmai elvárások

  • aktív nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkezel közép vagy felsőoktatási intézményben
  • van kötelezően előírt szakmai gyakorlatod
  • érdeklődsz a hulladékkezelési és kármentesítési területek iránt
  • látni szeretnéd milyen folyamatok zajlanak le egy projektben

Állás adatai

Állás azonosító: K-768
Pozíció pontos megnevezés: Gyakornoki program
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: egyéb szellemi
Munkaszerződés típusa: Határozott
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Gyakornoki program